BORDERLINEBORDERLINE'ı, dostlarımız ve komşularımızla nitelikli kahve ve yemek etrafında buluşmak için kurduk. Kurduğumuz günden beri hem çok iyi hizmet hem de her gün anlatabileceğimiz yeni hikayeler yaratmak için yedi gün yirmi dört saat çalışıyoruz.

Herşey Eylül 2017'de açılan ilk BORDERLINE ile başladı.

Türkiye'nin en geniş kahve koleksiyonunu harika yemeklerle birleştirebileceğimiz bir yer açtık, tam da Topağacı'nın göbeğinde. Tim Wendelboe, George Howell, Assembly gibi dünyanın en iyi kavurma evlerinden kahvelere ek olarak yakın dostlarımız Boxx, Coffee Department, Troika, Kimma ve Probador Collectiva'nın da kahvelerini komşularımızla buluşturduk. Yanına da akşam yemeği kalitesinde atıştırmalıkları ekledik, ekmek üstü avokadodan, glütensiz ve şekersiz tatlılara, buddha bowl seçeneklerinden nefis kurabiyelere, otuzun üzerinde nitelikli yiyeceği kendi mutfağımızdan sunmaya başladık. Hem kahve hem de yiyecek menüsü, değerli şeflerimiz ve baristalarımızın emekleriyle hergün gelişerek dostlarımızla buluşmaya devam etti.

Mart 2018'de, Türkiye'nin ilk COLD Brew Coffee Bar'ını Istanbul Kanyon Alışveriş Merkezi içindeki Souq Dükkan'da açtık.

Nisan 2018'de rengimizi biraz QuickCup sarısına çektik ve Istanbul Emaar Square Mall'da ilk Filtre Kahve Kiosk'umuzu açtık.

Haziran 2018'de Istanbul'un en güzel çiçekçilerinden biri Miss Bloom'la beraber TomTom'a indik, yanımıza Blended, Bröd, Boxx gibi dostlarımız da aldık.

Ekim 2020'den itibaren Origami ile güçlerimizi birleştirdik, Topağacı'ndaki dükkanımızı bir Origami noktasına çevirdik. Böylece belki de ülkedeki en iyi kruvasanlar şimdi hergün Topağacı'nda.

Bugüne kadar bizimle olan tüm dostlarımıza ve komşularımıza teşekkür ederiz.

Koşturmaya devam.

BORDERLINE İçecek A.Ş.